Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wog Boys Forever (2022)

Wog Boys Forever (2022)

Wog shkon rrotull, vjen rrotull.Oct. 06, 2022 109 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Frank Lotito
Director

Aktoret

Permbledhje

Stivi është ende beqar dhe punon si shofer taksie. Briana Thorpe, ministrja e Emigracionit, harton një plan me vëllanë e saj për të marrë hak ndaj Stivit për shkatërrimin e karrierës politike të nënës së tyre të ndjerë.

Titulli origjinalWog Boys Forever
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5.3 3 votes