Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
You’re Killing Me (2023)

You’re Killing Me (2023)

Njëri prej jush di diçka.Apr. 07, 2023 95 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia e Iden, një vajzë që shkon në një festë të quajë “Parajsa dhe Ferri”, me shpresë që të marri një letë rekomandimi për një shkollë elitare nga prindërit e një shoku të klasës. Por kjo festë kthehet shpejtë ne një luftë për mbijetesë.

Titulli origjinalYou’re Killing Me
Vlerësimi IMDb5.1 votes