Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Nov. 16, 2018
Your rating: 0
8.6 76 votes

Krijues

Cast

Michael Peña isEnrique '
Enrique '
Diego Luna isMiguel Ángel Félix Gallardo
Miguel Ángel Félix Gallardo
Tenoch Huerta isRafael Caro Quintero
Rafael Caro Quintero

Video trailer

Images

Synopsis

Kur ushtria sulmon Sinaloan, një kultivues ambicioz i marjuanës krijon një plan për të ndërtuar një perandori droge në Guadalajara. Një agjent i ri DEA-s transferohet në Meksikë.

Original titleNarcos: Mexico
Firt air dateNov. 16, 2018
Last air dateNov. 16, 2018
Seasons1
Episodes10
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Nov. 16, 2018
2Sezoni 2 Feb. 13, 2020

TITUJ TE NGJASHEM