WandaVision

WandaVision

Jan. 15, 2021
Your rating: 7
8.6 23 votes

Krijues

Cast

Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / Scarlet Witch
Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Teyonah Parris isMonica Rambeau / Geraldine
Monica Rambeau / Geraldine
Randall Park isJimmy Woo
Jimmy Woo
Kat Dennings isDarcy Lewis
Darcy Lewis

Video trailer

Images

Synopsis

Wanda Maximoff dhe Vision – dy qenie super të fuqishme që jetojnë jetë të idealizuara periferike – fillojnë të dyshojnë se gjithçka nuk është ashtu siç duket.

Original titleWandaVision
Firt air dateJan. 15, 2021
Last air dateJan. 15, 2021
Seasons1
Episodes9
StatusReturning Series

TITUJ TE NGJASHEM